Nasilnička vožnja

BAHATI VOZAČ DIVLJAO 230 NA SAT PO PUTU KOD KOVINA! Divljačka vožnja snimljena policijskom kamerom: Nepropisno preticao, pa DAO GAS JOŠ VIŠE! (VIDEO)

Foto: Printscreen MUP
Od početka ove godine, pripadnici Uprave saobraćajne policije, koji kontrolišu saobraćaj presretačima, otkrili su 200 prekršaja nasilnička vožnja

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave saobraćajne policije, danas oko 12.30 časova, presretačem su zaustavili i isključili iz saobraćaja S. M. (57), vozača BMW-a, zbog nasilničke vožnje.

On je na putu Kovin - Pančevo, u 12.24 časova, upravljao BMW-om brzinom od 232,3 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 80 kilometara na čas, a tri minuta kasnije, brzinom od 202,2 kilometra na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 60 kilometara na čas.

Pored prekoračenja brzine, vozač je izvršio i preticanje jednog automobila preko neisprekidane uzdužne linije.

This browser does not support the video element.

00:22
Nasilnička vožnja na putu Kovin - Pančevo Izvor: MUP RS

Protiv vozača su podnete prekršajne prijave zbog nasilničke vožnje i nepropisnog preticanja.

Od početka ove godine, pripadnici Uprave saobraćajne policije, koji kontrolišu saobraćaj presretačima, otkrili su 200 prekršaja nasilnička vožnja.

Kurir.rs